Херсон — це Україна: Містяни зустріли ЗСУ з українськими прапорами

11 листопада, напевно, стане новим святковим днем у жителів багатостраждального Херсона. Саме цього дня на околицях міста з'явилися перші українські військові, що означає, що наше місто було звільнено від рашистських загарбників.

В соцмережах моментально почали розлітатися світлини зустрічі наших Героїв місцевими жителями. Першу світлину було зроблено у Шуменському мікрорайоні.
Одразу ж в різних частинах міста, яке перебувало в окупації з 1 березня, на вулиці з українськими стягами почали виходити херсонці, які нарешті дочекалися звільнення. Над адміністративними будівлями почали з'являтися українські стяги.

Президент Володимир Зеленский повідомив про звільнення Херсона. Про це Зеленський повідомив у Facebook, передають Українськi Новини.
"Наші. Наш. Херсон", - написав він.
Поруч зі своїм повідомленням він размістив відео, де у вечірньому місті українську армію зустрічають місцеві жителі скандуючи "ЗСУ!"
Зеленський також звернувся к українцям зі зверненням, де назвав сьогоднішній день історичним.
У зверненні він уточнив, що станом на зараз ураїнські оборонці на підступах до міста, але спеціальні підрозділи вже у місті.
"Сьогодні - історичний день. Ми повертаємо південь нашої країни, повертаємо Херсон. Станом на зараз наші оборонці - на підступах до міста. Залишається ще зовсім трохи - і починаємо заходити. Але спеціальні підрозділи вже у місті", - сказав він.
Зеленський підкреслив, що  Україна завжди повертає своє.