На Закарпатті чоловік з дружиною організували "сімейний бізнес" на ухилянтах

Правоохоронці викрили подружжя з Мукачева, яке організувало виготовлення підроблених документів, які б дозволяли військовозобов’язаним чоловікам виїжджати за кордон.

В поліції Закарпаття розповідають, що 35-річна жінка та її 45-річний чоловік, за 4 000 - 8 000 доларів США займалися організацією виготовлення для чоловіків призовного віку неправдивих висновків щодо проходження військово-лікарської комісії та в подальшому отримання довідок про непридатність до несення військової служби.
Таким чином їхні клієнти отримували можливість виїзду за кордон. Правоохоронці затримали зловмисників в момент отримання ними частини оплати від чергового клієнта, а саме 2 тисяч доларів США.
Чоловіка і жінку затримали помістили до ізолятора тимчасового тримання. В поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України.
Чоловіку також уже обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави. Наразі слідство у справі ще триває. Встановлюються ймовірні спільники підозрюваних.