Не більше 8 годин на добу: для закарпатців з’явилася важлива інфомрація про відключення світла

Очільник Закарпатської ОДА провів планову зустріч з керівником НЕК “Укренерго” Володимиром Кудрицьким.
Обговорювали питання енергозабезпечення Закарпаття та стабілізацію графіків подачі електрики до споживачів у громадах. Адже останнім часом закарпатці живуть більше без світла, аніж з ним. При цьому, ліміт відключення електроенергі не має перевищувати більше ніж 8 годин на добу
“Розбираємося, чому дефіцит потужності в нашому регіоні перевищує середній показник у країні, який озвучує НЕК “Укренерго”, – зазначив очільник області.
“Закарпаття останніми тижнями живе в межах суцільних аварійних відключень до 16 годин на добу. До нас релокувався бізнес, переїхали сотні тисяч ВПО тощо. Тож така ситуація є абсолютно неприпустимою, – додав Віктор Микита. – Без допомоги НЕК “Укренерго” не обійтися”.
Також, за словами голови облдержадміністрації, є питання до ПрАТ “Закарпаттяобленерго”, яке має чітко дотримуватися графіків за відсутності аварійних та екстрених ситуацій.
Однак зараз ні я, ні краяни не відчуваємо системності в роботі (ми з сім’єю звикли жити під гуркіт генератора, котрий довелося придбати як і тисячам закарпатцям). Будемо оптимізовувати цю роботу та допомагати колегам працювати ефективніше. Маємо досвід у кризовому менеджменті”, – зазначив Микита. Голова Закарпатської ОДА розповів, що сьогодні домовилися про перегляд коефіцієнтів та пропорцій розподілу електроенергії між регіонами, враховуючи всі чинники. Тому наразі очікують на додаткову потужність для Закарпаття. Мета – не більше 8 годин відключення абонента на добу.