Засідала комісії з питань захисту прав дитини при Дубівській селищній раді

1 грудня відбулося  засідання комісії з питань захисту прав дитинипри Дубівській селищній раді. Вів зібрання заступник голови Іван Меклеш, який ознайомив присутніх з порядком  денним.
Найперше, розглянули питання про розгляд ухвали Тячівського райсуду щодо відкриття провадження у справі за позовом громадянки Р. до громадянина М про позбавлення батьківських прав. Заслухавши матеріали справи, комісія прийняла рішення рекомендувати суду задовольнити позов громадянки.
Затим заслухали питання про повторний розгляд ухвали Тячівського райсуду щодо відкриття провадження у справі за позовом громадянина Д. до громадянки С. про позбавлення батьківських прав та вирішили рекомендувати суду задовольнити позов. 
Також прийняли рішення з питання про розгляд ухвали Тячівського райсуду щодо відкриття провадження у справі за позовом громадян Г. та Д., які є бабусею та дідусем дитини, до громадянина К., батька дитини, щодо визначення місця проживання неповнолітньої та рекомендували суду визначили місце проживання дитини з  бабусею та дідусем.
https://dubove.gov.ua/news/