Аналітики розповіли про особливості подання інформації російськими ЗМІ

Російські засоби масової інформації висвітлюють події, пропустивши їх через призму кремлівської цензури. Як не дивно, але західна преса є для цього найкращим інструментом.

«Пропагандистські ЗМІ рф без сорому використовують західні видавництва, щоб зомбувати власне населення. За логікою речей, у разі, якщо західні ЗМІ “постійно поширюють фейки”, як стверджують кремлівські пропагандисти, їх необхідно було б визнати “ненадійним джерелом інформації” і відмовитися від таких “сумнівних” видань. Але коли видавництва публікують інформацію, вигідну агресору, їх цитують, називаючи авторитетними.
Так, наприклад, у The New York Times нещодавно випустили статтю про розстріл українськими захисниками російських солдатів, які нібито здалися в полон. Заголовок цього матеріалу із задоволенням підхопили пропагандисти, звинувачуючи ЗСУ у військовому злочині.
При цьому розслідування цього інциденту ведеться досі, а наприкінці відео видно, як один з окупантів, що здалися в полон, відкриває вогонь. Крім того, західне видавництво не робило висновків щодо того, як саме загинули російські військові, а лише підтвердило справжність відеоматеріалу.
А от коли ті самі «Times» пишуть про чергову спробу росії втрутитися у вибори в США, то такий матеріал негайно визнають “фейком”, — пишуть українські аналітики.
Пропагандисти кремля завжди використовували цей прийом, на сьогодні це стало чи не єдиним способом ведення інформаційної війни та зомбування власного населення.

Адже як і поширення вигідних агресору новин, пропаганда спотворює наявні або створює власні матеріали, заявляючи, що авторами є західні ЗМІ. Це явно демонструє, наскільки росія залежить від Заходу навіть у галузі інформаційних послуг, хоча всіляко це заперечує.