Відбулася дванадцята сесія Тячівської районної ради восьмого скликання

У вівторок, 20 грудня   2022 року відбулася дванадцята сесія Тячівської районної ради восьмого скликання. 
         Провів сесію голова ради Юрій Берінде за участі заступника Михайла Вурсти та працівників районної ради.
         Із 42 депутатів районної ради на засіданні були присутніми 30 депутатів. Таким чином сесія повноважна вирішувати питання, які виносяться на її розгляд.
         Зважаючи на критичну ситуацію з електропостачанням, яка склалася в районі, на сесію було запрошено директора Тячівської філії ПрАТ «Закарпаттяобленерго» Ігоря Іванчишина. Він детально розповів про те, як формуються черги  та погодинні графіки, у яких випадках застосовуються аварійні відключення, як розприділяються ліміти потужності тощо. 
         Під час гострої дискусії, яку найбільше підтримали депутати Михайло Шелевер, Олег Палінкаш, Василь Каганець та ін., було озвучено ряд запитань, що найбільше хвилюють мешканців району і викликають соціальну напругу серед населення. 
         У підсумку Ігор Іванчишин, відмітив, що враховуючи руйнування енергетичної системи, на жаль, поки що доведеться жити в умовах відключення світла. Тому варто запасатись генераторами та іншими безперебійними джерелами живлення тощо.        
Відтак депутати приступили до роботи сесії.
         Насамперед головуючий оголосив хвилину мовчання в пам'ять про наших воїнів та мирних громадян, які загинули  через вторгнення російської федерації в Україну. 
         Юрій Берінде привітав депутатів районної ради, які у міжсесійний період відзначали свої дні народження. Побажав їм міцного здоров'я, щастя, успіхів у житті та мирного неба.
         Зважаючи на те, що у раді закінчилась ліцензія на використання системи електронного голосування, згідно Регламенту роботи було обрано секретаріат для підрахунок голосів. До його складу увійшли - Василь Дан та Іван Токар. 
         Як зазначив головуючий, на засіданні бюджетної комісії депутат Олег Палінкаш вніс пропозицію включити до порядку денного звернення до Закарпатської ОВА та ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області» щодо утримання доріг обласного значення в зимовий період.
         Також на  бюджетній комісії, під час обговорення питання «Про оренду та надходження від оренди комунального майна районної ради», що стосується оренди приміщень в будівлі КП «ТИСА», внесено пропозицію про відновлення роботи Тимчасової комісії районної ради з питань майна. 
         Дана комісія має зробити аналіз використання приміщень, розрахунків по комунальних послугах в тому числі й з електроенергії. А також вивчити можливість збільшення надходжень від орендної плати, зробити відповідні висновки й подати інформацію та свої пропозиції. Таким чином в порядок денний було внесено проєкт рішення «Про відновлення Тимчасової контрольної комісії з питань майна» за який депутати проголосували одноголосно. 
         На  сесії прийняли  орієнтовний план роботи районної ради на 2023 рік. Підтримали дві Програми на 2023 рік : Програму охорони  та забезпечення життєдіяльності адмінбудинку Тячівської районної  ради  та Програму фінансування Комунального підприємства «Агенція регіонального розвитку Тячівського району». А також затвердили Фінансовий план КНК Тячівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2023  рік.
Прийняли ряд рішень що стосуються безпосередньо роботи виконавчого апарату районної ради.
         У розділі Про майно депутати затвердили плани заходів на наступний  рік щодо підготовки регуляторних актів та реалізації державної регуляторної політики. А також - додаткові  Переліки першого та другого типів об’єктів спільної власності району.  Окрім цього продовжили договори оренди районного комунального майна без проведення аукціону тощо.
         В питанні різне присутні прийняли звернення по дорогах та затвердили склад Тимчасової контрольної комісії з питань майна.
         На завершення сесії заступник голови ради Михайло Вурста привітав присутніх з прийдешніми новорічно - різдвяними святами, які, незважаючи на війну, ми всі очікуємо. Побажав насамперед Перемоги над ворогом, миру та Божої благодаті кожній родині, нашій рідній неньці - Україні.    
                


ДОДАТИ КОМЕНТАР