Тячівська районна рада продовжує допомагати бійцям місцевої терооборони на передових позиціях

Тячівська районна рада продовжує допомагати бійцям місцевої терооборони, які боронять рідну землю на передових позиціях.
Буквально на днях на місце їх дислокації навідався директор КП "Агенція регіонального розвитку Тячівського району" Іван Шіман разом з волонтером відокремленого підрозділу  Всеукраїнської  організації інвалідів війни, Збройних  Сил та учасників бойових дій у  Тячівському районі.  
Варто зазначити, що з часу війни, і Агенція і Відокремлений Підрозділ займаються посиленою гуманітарною діяльністю.
Основний напрямок - допомога й підтримка бійців тячівської тероборони та ЗСУ. 
Як розповів учасник поїздки Іван Шіман дорога видалася нелегкою і дуже небезпечною. Адже кінцева зупинка маршруту - майже два кілометри від російського кордону.  
Надзвичайно радісно пройшла зустріч із воїнами -земляками. 
Військові розповіли про свої нелегкі будні, показали  власноруч облаштовані бліндажі, окопи, де тримають позиції. А також побутові умови, в яких, завдяки привезеним волонтерами дарункам,  відтепер додасться трішки комфорту.
Таким чином бійцям передано транспортний засіб - автомобіль Mitsubishi Pajero Sport , запасні колеса, буржуйки та інші матеріальні засоби, а також спальні мішки й продукти харчування. 
Автомобіль для наших захисників був придбаний за благодійні кошти небайдужих мешканців району, яким керівництво райради висловлює щиру вдячність. 
Хочемо також подякувати всім, хто долучився до даної поїздки як організаційно, так і матеріально. Разом ми сила! 
Бажаємо бійцям - землякам , які сьогодні у надзвичайно складних умовах відвойовують територіальну цілісність нашої країни,  якнайшвидшого повернення додому з живими і неушкодженими. 
Бережи Вас Боже! Все буде Україна!