У Дубовому встановлять смарт-лавку на сонячних батареях

На початку грудня громадська організація «Фонд розвитку Дубівської селищної територіальної громади» виграла грант на реалізацію проєкту «Смарт-лавки: заряджай та відпочивай» у межах проєкту «Закарпаття. Спільно: посилення потенціалу ОГС для відповіді на гуманітарну кризу», який виконує БФ «Центр громадських ініціатив».  Проєктом передбачається покращити надання комунікативних послуг для внутрішньо переміщених осіб, що проживають у прихистку на базі гуртожитку Закарпатського політехнічного фахового коледжу шляхом придбання смарт-лавки на сонячних батареях та проведення заходів з навчання користуватися лавкою та проведення благоустрою прилеглої території. 
Як зазначає голова громадської організації Василь Білак,  у межах реалізації проєкту «Смарт-лавки: заряджай та відпочивай» буде встановлено лавку на сонячних батареях на подвір’ї гуртожитку,  а користуватися нею зможуть не тільки мешканці прихистку, а й студенти коледжу та всі мешканці громади. 
Крім того, навесні буде проведено благоустрій та озеленення  території поблизу гуртожитку за участі переселенців, активної молоді та всіх охочих. 
Також  висловив сподівання, що лавка не тільки принесе практичну користь – в умовах відключення світла надасть можливість підзарядити гаджети мешканцям та гостям громади, а й ця територія стане цікавою локацією для відпочинку та проведення дозвілля серед місцевих жителів. 
Проєкт виконується за фінансової підтримки БФ «Центр громадських ініціатив» у межах проєкту «Закарпаття. Спільно: посилення потенціалу ОГС для відповіді на гуманітарну кризу». 
Фото ілюстративне з мережі.
https://dubove.gov.ua/news/