В Тересвянській громаді відбувся благодійний концерт на підтримку ЗСУ

У неділю, 25 грудня цього року за сприяння Тересвянської селищної ради відбувся звітний благодійний концерт на підтримку ЗСУ  організований студією танцю та фітнесу «VIVA_densfit», засновником і керівником якої є знана в районі та області хореографиня Вікторія Вакій.
Свої виступи показали понад 150 вихованців студії, які продемонстрували глядачам свої вміння, здобуті за час навчання в студії.

Присутніх, а їх у залі районного Будинку культури було понад 400 чоловік, своїми виступами радували також гурт «Віва Вікторія» та співак Еван Колін.

Від імені Тересвянської селищної ради, за дорученням селищного голови Грабаря Ігоря Івановича, учасників святкового дійства привітав перший заступник селищного голови Продан Олександр Юрійович, який висловив подяку і вдячність керівниці студії «VIVA_densfit» та учасникам концерту.

Також поздоровив присутніх з прийдешніми Різдвяними та Новорічними святами та вручив солодкі подарунки.

Приємно відзначити, що до навчання в студії залучаються діти різних вікових категорій, вони мають змогу вивчати мистецтво танцю.

Висловлюємо щиру подяку керівниці студії Вікторії Вакій та колективові, який вона очолює, за роботу з дітками, долучення їх до мистецтва, виховання в них навичок і вмінь краси танцю.
https://teresva-rada.gov.ua/news/1672217027/