Під Бахмутом загинув Владислав Швець — голова Закарпатського штабу військової патріотичної гри «Сокіл-Джура»

3-го січня від ворожої міни на Бахмутському напрямку загинув житель селища Чинадійово Мукачівського району Владислав Швець з позивним “Патрон”. Про це у Фейсбуці повідомив його побратим Сергій Лойко.
У мирні часи Владислав Швець очолював Закарпатський громадський штаб дитячої військової патріотичної гри “Сокіл-Джура”. З 2014 року чоловік займався волонтерством, був громадським активістом.
Закарпатець пішов на фронт добровольцем у перший день повномасштабного вторгнення росії в Україну, долучившись до лав батальйону “Карпатська Січ”. З того часу він обороняв підступи до Броварів, брав участь у визволенні від російських загарбників міст Буча та Ірпінь, що на Київщині, Лиману Донецької області, обороняв Вірнопілля на Ізюмському напрямку.
Як розповів побратим Владислава Роман, з вересня військовий займався бойовою підготовкою нової стрілецької частини, а протягом останніх днів, будучи заступником командира батальйону, керував ділянкою оборони в районі Бахмута.
“Запам’ятав Патрона в першу чергу як вмілого командира, що дбав про своїх бійців, беріг їх життя і завжди виконував поставлені завдання. Таких дуже мало в нашій армії. Зразок особистих чеснот та професійності офіцера! З ним готовий на будь-яке завдання. І так підтвердять всі, хто служив під його командою. Загинув, віддавши все, що міг, заради Батьківщини, на бойовому посту”, — каже військовий Роман Роман.
Одне з останніх фото Владислава Швеця (Facebook/Сергій Лойко)
“Мукачево втратило неймовірну людину, справжнього патріота, а ми друга… Світла та чудова Людина, справжній Друг, доблесний Воін […] Любив свою Батьківщину, нашу Україну, всім серцем! Як тепер “Джура” без тебе? Ти був її серцем та натхненником.. На таких як ти УКРАІНА трималась і тримається”, — написала Тетяна-Ярославна Кобаль.
“Складно уявити всеукраїнські вишколи “Джура-Десантник” і “Джура-Прикордонник” без сотника/бунчужного – друга “Патрона”… Тисячі молодих людей по всій Україні пам’ятають друга “Патрона” по військово-патріотичних заходах по всій Україні. Зайшовши на його акаунт і переглянувши світлини, ви побачити навіть по них, як молодь його любила”, — зазначив Микола Ляхович.