У Тячеві засудили старшого солдата прикордонної служби за напад на товариша

У Тячеві Закарпатської області  старшого солдата прикордонної служби засудили за напад на товариша. Про це пише редакція 368.media із вироку суду за ч. 4 ст. 405 КК.

У вересні цього року обвинувачений перебував на території наметового містечка ВІПС «Солотвино». Чоловік знаходився у стані алкогольного сп`яніння. Надалі він ударив в район лівої скроні молодшого сержанта, котрий намагався припинити його дії.

В судовому засіданні підсудний  вину визнав. Він з трьома строковиками вживав коньяк. Випили близько двох літрів. Інцидент стався після відбою в темну пору. У них грала голосно музика і вони шуміли. До них прийшла група швидкого реагування.


Молодший сержант запропонував піти на освідчення в медичний заклад. До того група скрутила одного з солдатів. Потім потерпілий сказав, що з ним так само зараз буде. Обвинувачений не витримав і вдарив потерпілого. У вчиненому щиросердечно розкаюється та просить суворо його не карати.


Старшого солдата засудили за ч.4 ст.405 КК. Йому призначили покарання у вигляді тримання у дисциплінарному батальйоні  на один рік.

https://368.media/2023/01/05/