Видання "Forbes Ukraine" оцінило двадцятку найбагатших українців

Російська навала очікувано підірвала позиції великого бізнесу. За десять місяців 2022 року статки найбагатших українців впали більш як на 20 мільярдів доларів – до 22,5 мільярда доларів. Чимало активів зруйновано, окуповано чи ушкоджено. На часі релокація, розбудова нових логістичних ланцюгів, вихід на іноземні ринки, пошук постачальників, підрядників та споживачів.
Цього року видання "Forbes Ukraine" оцінило лише двадцятку найбагатших українців. Одним із тих, хто втратив найбільше з лютого є лідер рейтингу Рінат Ахметов – його активи зменшились із 13,7 мільярда доларів у лютому до 4,4 мільярда доларів під кінець року.
В першій п'ятірці також опинились Максим Литвин з активами 2,3 мільярда доларів, Олексій Шевченко – 2,3 мільярда доларів, Віктор Пінчук – 2,2 мільярда доларів та Констянтин Жеваго – 1,4 мільярда доларів. Далі йдуть Олександр і Галина Гереги, Влад Яценко, Вадим Новинський, Геннадій Боголюбов, Сергій Тігіпко, Максим Поляков, Петро Порошенко, Юрій Косюк, Микола Злочевський, Віталій Хомутиннік та інші.