На Закарпатті суд передав військовим конфісковані елітні позашляховики

Land Rover та Mercedes-Benz, які фігурували у справах про порушення митних правил України, конфіскували та передали військовим підрозділам для оборонних потреб держави.Про це повідомили у пресслужбі Закарпатського апеляційного суду.
Дві автівки конфіскували після рішення Закарпатського апеляційного суду. Їхня загальна вартість становить близько 1,5 мільйона гривень.
Позашляховик Land Rover був конфіскуваний у громадянина Бельгії за перевищення строку тимчасового ввезення транспортного засобу особистого користування: авто не перетинало кордон з лютого 2020 року по січень 2022 року. Більше того, на рішення суду повпливала відсутність даних про доходи правопорушника та можливості сплатити ним штраф — бельгієць є безробітнім, а Land Rover планував продати.
А от мікроавтобус Mercedes-Benz довелося вилучити в українця на пункті пропуску «Тиса». Чоловік повертався з Італії і спробував ввезти в Україну три незадекларовані мотоцикли марки «KTM» в обхід оподаткування. Двохколісні транспортні засоби знаходилися у розібраному стані у спеціально облаштованому тайнику.