а Закарпаття прибула чергова гумдопомога від чеських партнерів із Пардубіце

Пожежники партнерського регіону Закарпатської області Пардубіцького краю сьогодні на адресу благодійного фонду «ВіЗа» в Ужгороді привезли актуальну гуманітарну допомогу, про яку раніше у ході візиту до Чеської Республіки домовилася делегація Закарпатської обласної ради.
Разом – 55 електрогенераторів PH-PROGRESS 2500, PH-PROGRESS 5500 3 F та 10 насосів PH POSEIDON 1 BS Supra.
Більшу частину електрогенераторів голови ОВА та обласної ради планують спрямувати для потреб нової бригади, яка формується в області. Також генератори та насоси заплановано передати на потреби Тягинської територіальної громади Херсонської області та Збройних сил України.
Чеську делегацію, яка прибула на Закарпаття з гуманітарною місією, очолює Ян Бідмонд — депутат ради Пардубіцького краю.
«Наші чеські друзі продовжують конкретними справами підставляти плече Україні у складні часи. Цього разу отримали частину допомоги, про яку раніше домовлялися з нашими чеськими партнерами, зокрема з гетьманом краю Пардубіце Мартіном Нетоліцким. І це, не зважаючи на потужну політичну підтримку Чехії на міжнародній арені й на те, що у самій Чехії теж відчувається дефіцит такого обладнання. Цінуємо нашу дружбу і можливість допомогти нашим співвітчизникам», — зауважив голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко, який разом з головою ОВА Віктором Микитою приймав вантаж.
Про це повідомляє пресслужба Закарпатської обласної ради.