Трагедія у Міхаловце: Чоловік розстріляв свою дружину та дітей (ФОТО)

Увечері вівторка 17 січня в одному з багатоповерхівок житлового масиву словацького міста Міхаловце люди почули кілька пострілів і викликали поліцію. Правоохоронці підтвердили чотири смерті.

«На даний момент ми можемо підтвердити, що чотири тіла без ознак життя були знайдені в одній із квартир у Міхаловцях. Згідно з наявною інформацією, сталася ймовірно сімейна трагедія. Це з'ясовують слідчі, які проводять попередні дії на місці злочину, тому наразі ми не можемо надати більш детальну інформацію», – зазначили в поліції.
Повідомлення про вбивство надійшло на гарячу лінію після 18:00. Трагедія сталася в одній із квартир на вулиці Білоруській. Тут мешкала родина з двома дітьми 10 та 13 років. Батька сусіди описують як спокійного та безпроблемного. Утім відомо, що він мав законний дозвіл на володіння вогнепальною зброєю.
Одна з версій слідства – чоловік застрелив дружину та обох дітей, а потім покінчив життя самогубством. Але чи так це було насправді, покаже поліцейське розслідування.
Це вже друга масштабна трагедія в Міхаловцях цього року. На Новий рік там 18-річний місцевий мешканець зарізав медсестру прямо біля вулиці, біля банкомату.