У цистерні на Закарпатті виявили контрабанду на понад 5 млн гривень — митниця

Сьогодні зранку було завершено підрахунок вилученої контрабанди з цистерни, яка прямувала за кордон через КПП “Дякове”. Про це інформують в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби.
З цистерни для переміщення скрапленого газу витягнули 215 ящиків зі 107.5 тисячами пачок цигарок таких марок як: Compliment blue, Jin ling, Marlboro, Complement violet. Усі пачки без марок акцизного збору України.
Вантажівку відправили на перевірку через підозру контрабанди, незважаючи на заяву водія, що їде він “порожній”. Прикордонники помітили ознаки механічного втручання на цистерні. Перевірку цистерни рентгеном провели на пропускному пункті “Ужгород”.
За кермом перебував 41-річний закарпатець. Цигарки планували перемістити до Румунії.
За даними Закарпатської митниці, орієнтовна загальна вартість вилучених сигарет разом з цистерною майже 7 млн грн. Орієнтовна загальна вартість самих цигарок склала 5.6 млн гривень.
Наразі відносно перевізника митники складають протокол про порушення митних правил за ч.1 статті 483 Митного кодексу України, яка передбачає не лише штраф у вигляді 100% вартості незаконних товарів, а їх конфіскацію разом з напівпричепом, що використовувався для переміщення прихованих тютюнових виробів у тайниках.