У Солотвинській громаді завершується процес формування Центру безпеки громадян

Всі екстрені служби під одним дахом. У Солотвинській тергромаді, що на Тячівщині, завершується процес формування Центру безпеки громадян, який об’єднує пожежників, правоохоронців і медиків.
2 лютого на Тячівщині, у селищі Солотвино, розпочав своє функціонування call-центр Центру безпеки громадян. Це перший в області пункт, який об’єднує у своїй діяльності працівників поліції, рятувальників та співробітників медичної сфери. 
Офіційне відкриття call-станції відбулося за участі начальника поліції Закарпаття – генерала поліції третього рангу Ярослава Колесника, пана консула Румунії в Солотвино Флоріна Граціана Пирву, народного депутата Миколи Галушка, а також керівника Головного управління ДСНС в Закарпатській області Романа Гудака.
Саме завдяки роботі call-центру координуватиметься робота команди вказаного Центру безпеки.  Алгоритм дій включає прийом повідомлень, обробку інформації та передачу даних для негайного реагування на виклики. 
А співпраця працівників ДСНС, поліції та медиків  забезпечить надання громадянам ефективної екстреної допомоги. Метою Центру безпеки є не лише негайна допомога, але й профілактика та підтримка публічного порядку, пожежної безпеки та протидія проявам будь-яких порушень загалом.
Вказані служби розміщуються в окремих передбачених для цього приміщеннях, з усім необхідним сучасним обладнанням та відеоспостереженням, що дозволяє контролювати стан правопорядку на території. Крім того, Центр повністю вкомплектовано транспортними засобами. 
Поліцейські, які беруть участь у організації та здійсненні роботи Центру одночасно несуть службу, працюючи на поліцейській станції, і в такий спосіб підсилюють безпекову ситуацію на території обслуговування. 
Начальник поліції Закарпаття Ярослав Колесник наголосив, що невдовзі до вже діючих трьох поліцейських, які несуть службу в Центрі безпеки, доєднаються нові працівники, які так само віддано працюватимуть заради безпеки та допомоги людям.