Фахівці знайшли методику відновлення нервів

Дослідники з Університету Шеффілда повідомили, що їм вдалося довести, що нервові клітини здатні відновлюватись, для цього потрібно застосовувати нову методику.Звичайно, потрібно прагнути до того, щоб нервові клітини залишалися недоторканими та не вмирали від зовнішнього стресового впливу. Однак, у випадках, коли вони вже у «відключеному» стані їх також можна повернути до життя.
Фахівці розробили каркас для відновлення та зрощування пошкоджених нервів. Вони свідчать, що каркас може відновити пошкоджені нервові клітини. Насамперед це може стати порятунком для тих, у кого пошкоджено, наприклад нерви спини, що призводить до порушення рухів.
Цей метод може вилікувати таких людей у ​​майбутньому, повідомили фахівці. Вчені довели, що клітини, розташовані поза спинним і головним мозку, мають здатність до регенерації, для цього їм потрібна лише деяка підтримка. Нова технологія здатна надати підтримку нервам спини. Так, створені дослідниками каркас допомагає пошкодженим ділянкам швидше зростатися, підтримуючи в правильному положенні. У результаті такі нерви починають працювати.