У Тячеві відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виведення радянських військ з Афганістану.
З цієї нагоди, заступник голови районної ради Михайло Вурста взяв участь в урочистих заходах, які  підготували і провели працівники Центру культури і мистецтва Тячівської міської 
Насамперед у картинній галереї ім. Ш.Голлоші  відбулася тематична зустріч з воїнами-афганцями  "Афганістан - мій біль, моя пекуча пам'ять".
Серед учасників зустрічі були присутні - голова Тячівської районної спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) Василь  Мотичко, секретар міської ради Іван Крічфалушій, начальник Тячівського районного ТЦК та СП Андрій Олещук та ін.
Звертаючись до учасників воїнів - афганців,  виступаючі відмітили їх мужність та стійкість, побажали всім міцного здоров’я, сімейного благополуччя та мирного неба над головою. 
По завершенні заходу всі його учасники попрямували до пам’ятника загиблим  з Тячівщини під час проходження служби 1979-1989 роках в Афганістані, де здійснили покладання квітів.
Традиційно - фото на згадку.