Закарпатець вступив до лав збройних сил рф, - подробиці від СБУ

СБУ зібрала докази вини та повідомила про підозру закарпатцю, який вступив до лав збройних сил рф

Служба безпеки продовжує комплексні заходи з притягнення до відповідальності учасників окупаційних угруповань рф, які беруть участь у війні проти України.

У результаті досудового розслідування повідомлено про підозру 25-річному уродженцю Закарпатської області у вчиненні особливо тяжкого злочину.

Чоловік народився та проживав на Закарпатті, проте з 2017 року виїхав до російської федерації на постійне місце проживання.

У грудні 2022 року він вступив до лав збройних сил росії. Для цього зловмисник прибув до російського військкомату та прийняв військову присягу на вірність рф.

Наразі йому повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.

Триває робота для підготовки і передачі відповідних матеріалів до суду.

Викриття та документування злочину здійснювали оперативники та слідчі Управління СБУ в Закарпатській області за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури.

Примітка: Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.