Завдано 307 тис грн збитків від незаконно видобутку гравію з Тересви на Тячівщині (ФОТО)

Спеціалісти Державної екологічної інспекції у Закарпатській області провели розрахунок розміру збитків, заподіяних державі внаслідок незаконного видобування піщано-гравійної суміші з лівого берега річки Тересва в смт Усть-Чорна Тячівського району на загальну суму понад 307 тисяч гривень.
В рамках досудового розслідування стосовно кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.240 КК України, інспектори Державної екологічної інспекції у Закарпатській області прийняли участь в огляді місця події на території  смт. Усть-Чорна Усть-Чорнянської територіальної громади. 12.05.2022 року в ході візуального обстеження русла річки Тересва в прибережній захисній смузі зафіксували виїмку несанкціонованого забору суміші, схожої на піщано-гравійну. В результаті проведення прямих лінійних вимірювань встановили об'єм самовільно забраної піщано-гравійної суміші, який склав близько 281,25 м3. 
Матеріали скеровано до Спеціалізованої екологічної прокуратури, повідомили Закарпаття онлайн у ГУ Державної екологічної інспекції у Закарпатській області.