Закарпатські “ухилянти” хотіли виїхати через “Лужанку” за підробними документами

Протягом минулих вихідних на кордоні з Угорщиною та Румунією виявили шістьох порушників, які сфальшували пенсійні посвідчення та довідки військово-лікарської комісії. Про це повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби.
Зокрема, троє із них, закарпатці, одночасно заїхали в пункт пропуску «Лужанка» різними автівками. Окрім них, підроблене пенсійне посвідчення намагався використати 21-річний житель Житомирщини, а сфальшовану довідку військово-лікарської комісії — 42-річний киянин, які також прямували через цей пункт пропуску.Також нелегально до Румунії намагався виїхати 35-річний житель Харківщини, однак, вже використовуючи систему «Шлях».
«В пункт пропуску «Дякове» громадянин прибув вантажним автомобілем «ДАФ», яким керував інший водій. Під час перевірки прикордонники виявили кілька ознак, які вказували на те, що надані ним документи є підробленими. До того ж, оперативники загону з’ясували, що «мандрівник» взагалі не має водійського посвідчення на право керування вантажними транспортними засобами, максимальна маса яких перевищує 7500 кілограмів», — розповіли прикордонники.