На Закарпатті стартує освітній канал: тут готуватимуть випускників до НМТ

З 6 березня на Закарпатті запускають безоплатний Освітній канал для підготовки до НМТ. Одинадцятикласників закликають приєднуватися до онлайн-занять, де викладатимуть найкращі педагоги області. Про це повідомила директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОВА Мар’яна Марусинець.
Цьогоріч Освітній канал працюватиме одразу на двох онлайн-платформах. Одна з них буде для представників угорської, румунської та словацької національних меншин, де викладачі також надаватимуть консультативні поради щодо вивчення того чи іншого предмету, спеціальної термінології тощо. При цьому НМТ усі учасники складатимуть українською мовою.
«Освітній канал, який працював упродовж минулого року, мав гарні показники. Загалом у нас було понад 260 школярів, котрі успішно склали тести й отримали 200 балів з одного чи більшої кількості предметів», — підкреслила Мар’яна Марусинець, наголосивши, що це хороший результат у порівнянні з 2021 роком.
У проєкті бере участь професорсько-викладацький склад УжНУ. Кожен предмет викладатимуть мінімум двоє педагогів. Після кожної теми буде спеціальний тест, завдяки якому учасник зможе перевірити свій рівень засвоєння вивченого матеріалу.
«Ми із задоволенням долучилися до мовлення Освітнього каналу. Я проводила курси з математики. Працювали в такому форматі, що спочатку йде лекція, подання матеріалу й основних формул до кожної окремої теми, а потім працювали з абітурієнтами у форматі діалогу, виконували завдання. Наступне заняття починалося з обговорення проблемних питань, учні мали змогу поставити запитання щодо того, що залишилося незрозумілим, із чим виникли труднощі», — розповіла завідувачка кафедри теорії ймовірностей і математичного аналізу факультету математики та цифрових технологій УжНУ Ганна Сливка-Тилищак.