За одну добу закарпатські прикордонники затримали на кордоні10 ухилянтів

В рамках оперативно-профілактичних заходів «Березень-2023» закарпатські правоохоронці припинили п’ять спроб порушення кордону за минулу добу. Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.
Прикордонники відділу «Тячів» спільно з оперативниками Мукачівського загону та Нацполіцією зупинили двоє закарпатців та одного мешканця Миколаївщини за 15 м від українсько-румунського кордону. Прикордонний наряд відділення “Хижа” затримав ще трьох закарпатців за інформацією місцевого жителя. А прикордонники відділу “Ділове” затримав вихідця Донеччини.
Прикордонники відділу «Лужанка» спільно зі співробітниками СБУ затримали ще двох закарпатців, які намагалися потрапити до Угорщини.
А на кордоні зі Словаччиною військовослужбовці відділу «Ужгород» Чопського прикордонного загону зупинили ще одного жителя Миколаївщини.
За спроби незаконного перетинання державного кордону України на затриманих складено протоколи по ст. 204-1 КУпАП. Наразі ведуться заходи зі встановлення осіб, причетних до схем незаконного переправлення військовозобов’язаних через кордон.