Від системи «Шлях» відключать сім перевізників: оформлені ними водії упродовж 60 днів не повернулися в Україну

Працівники ДБР встановили, що оформлені цими перевізниками водії автомобільного транспорту для виїзду за кордон упродовж 60 днів не повернулися в Україну. По кожному випадку буде ухвалене відповідне рішення.
Від системи «Шлях» буде відключено сім перевізників.
Як розповідають у Державному бюро розслідувань, таке рішення ухвалила Комісія з питань припинення доступу ліцензіатів до Єдиного комплексу інформаційних систем Укртрансбезпеки на підставі зібраних матеріалів ДБР.
«Працівники Державного бюро розслідувань встановили, що три приватних товариства та чотири ФОПи у період дії воєнного стану були причетні до організації каналів переправлення чоловіків призовного віку через державний кордон.
Зокрема, оформлені цими перевізниками водії автомобільного транспорту для виїзду за кордон упродовж 60 днів не повернулися в Україну. Це порушення встановлених правил перетину державного кордону було зафіксовано ДБР», – сказано у повідомленні.
У Держбюро зазначають, що на розгляд Комісії подано ще десятки фактів зловживань із внесення даних у Систему. Після перевірки інформації по кожному випадку буде ухвалене відповідне рішення.