На кордоні з Угорщиною у чоловіків призовного віку виявили підроблені документи

На Закарпатті прикордонники Мукачівського загону виявили трьох громадян України призовного віку, які намагались виїхати в Угорщину, за документами з ознаками підробки. Про це повідомили в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби.
У пункті пропуску «Лужанка» під час перевірки документів у громадян, які прямували за кордон, прикордонники виявили повністю сфальшоване пенсійне посвідчення у 25-річного чоловіка з Львівщини та «липові» тимчасове посвідчення і довідка про військово-лікарську комісію у 30-річного чоловіка з Полтавщини.
Ще одного чоловіка, який намагався перетнути українсько-угорський кордон, виявив інспектор в пункті пропуску «Вилок». 39-річний житель Черкащини надав для перевірки паспорт з відмітками про виїзд на постійне проживання та взяття на постійний консульський облік Посольством України в Чеській Республіці, а також ID-картку дозволу на проживання у Чехії.
Під час поглибленого вивчення наданих документів, прикордонники виявили ряд ознак, що вказували на підробку відміток та ID-картки.
Про ознаки злочину у діях українців прикордонники надіслали повідомлення до Нацполіції у Закарпатській області.
Наразі правоохоронці встановлюють коло осіб, причетних до даного правопорушення. Для подальшого прийняття правового рішення, правопорушників передали співробітникам поліції.