СБУ затримала на Тячівщині жінку, яка вихваляла злочини рашистів

Мешканка Тячівщини розповсюджувала через соцмережі дописи в підтримку російських окупантів та виправдовувала їхні воєнні злочини.

Як повідомляє прсцентр СБУ, закарпатка публічно називала тих, хто допомагає українській армії – «нацистами», поширювала ворожі меседжі про «звірства українських захисників», висловлювала симпатію до «благородної місії» бійців терористичних організацій «л/днр» та політики президента рф.
Крім цього, жінка засуджувала дії Збройних сил України у проведенні ними заходів реагування для захисту територіальної цілісності України від російських загарбників. Дії українських військових вона розцінювала як «злочини проти мирного населення».
Ініційована СБУ експертиза підтвердила наявність у публікаціях виправдовувань та заперечень збройної агресії рф проти України, а також глорифікації її учасників.
Правоохоронці під час обшуку за місцем проживання зловмисниці, виявили засоби зв’язку із доказами злочинної діяльності проти державної безпеки України.
Мешканці Тячівщини повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 436-2 Кримінального кодексу України – «Виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників».