У Мукачеві дитині зробили операцію, яку на Закарпатті не виконували останні 10 років (ВІДЕО)

Маленький Андрійко разом з родиною живе неподалік Мукачева. Ще при вагітності його мамі сказали - у плоду вроджений гідронефроз.

Це означає, що сечопрохідність від нирки порушена та з часом вона зовсім не змогла б виконувати свої функції, розповіли Mukachevo.net у лікарні.
Такі вроджені вади зустрічаються у новонароджених досить часто, проте на Закарпатті подібні операції не виконували впродовж останніх 10 років.
"Маленькому Андрійчику, першому після такої довгої перерви провели резекційну пластику правого пієлоуретерального сегменту за Hynes-Anderson. За кілька днів малечі знімуть стент та захисні пластирі і в майбутньому хлопчик буде рости здоровим", - розповів хірург-уролог дитячий Дмитро Чеканов, який виконав операцію.
Чоловік переїхав на Закарпаття з початком війни. 20 років лікар рятував маленькі життя у Миколаєві, потім ще рік в Одесі, а зараз допомагає отримати шанс на повноцінне життя закарпатцям. Асистував лікар хірург-уролог дитячий Владислав Стець.
Мама малюка каже, рада, що такі операції виконують в Мукачеві. Морально готувалися до оперативного втручання від моменту, коли дізналася про діагноз ще ненародженої дитинки. Зараз радіє, що з Андрійком все добре, хлопчик активний та в майбутньому зростатиме здоровим.