Після розголосу Закарпатська прокуратура таки оскаржить вирок ґвалтівникам 14-річної дівчини

Про подання апеляційної скарги повідомили в Офісі Генерального прокурора України.

"Закарпатська обласна прокуратура подала апеляційну скаргу з вимогою скасувати вирок Воловецького районного суду Закарпатської області та ухвалити новий вирок судом апеляційної інстанції", — зазначили на сторінці Офісу Генерального прокурора.
Раніше Mukachevo.net розповідало, що жахливий злочин підлітки скоїли ще влітку 2021 року. Тоді двоє 15 річних та один 14-річний підлітки затягли 14-річну дівчинку до підвалу та по черзі усі троє її зґвалтували. Підлітки знімали все на відео для шантажу. Пізніше відео знущань вони завантажили в Інтернет.
16 березня 2023 року суддя Воловецького районного суду присудили підліткам по п’ять років позбавлення волі, але звільнила від покарання, призначивши всім трьом випробувальний термін на два роки.
Суд під час ухвалення рішення враховував, що обвинувачені є неповнолітними, не мають судимостей, визнали провину та розкаялися. Також суд спирався на «позитивні характеристики», які написали обвинуваченим вчителі з місцевої школи. Вони вважають ув’язнення «занадто суворим покаранням».
Потерпіла у справі про зґвалтування на Закарпатті 14-річна дівчина заявила,  що під час слідства її кривдники вільно ходили вулицями і вигукували їй образи.