На війні загинув закарпатець Петро Мунчак

Під час виконання бойових завдань на Сумщині передчасно обірвалося життя захисника із Закарпаття Петра Мунчака. Трагічну звістку повідомили у Оноківській територіальній громаді.
Петро Мунчак народився 8 липня 1995 року в с. Невицьке на Ужгородщині. З початком повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року став на захист Батьківщини від російських загарбників. 24 березня 2023 року в районі виконання бойових розпоряджень на території Сумської області, обірвалося життя солдата, в якого вдома залишились любляча мама, брат, сестра та вірні друзі.
Завтра, 31 березня 2023 року об 11 годині, з обласного моргу м. Ужгорода, (за маршрутом Обласний морг (11.00) – Петефі – Мукачівська – Анкудінова – Шумна – Другетів – Доманинці – Оноківці – ПОСТ – Невицьке – вул. Садова), проїде траурний кортеж для прощання з рідними та друзями (орієнтовний час прибуття о 12.20 год.). Просимо всіх в цей час вийти на узбіччя дороги зазначеного маршруту та віддати честь Герою.
О 12.30 в церкві Покрови Пресвятої Богородиці розпочнеться чин похорону та церемонія прощання і військового почту загиблого Героя, солдата Петра Мунчака, після чого о 13.30 траурний кортеж вирушить до місця поховання – Алеї Слави на сільському кладовищі.
Щирі співчуття родині та вічная пам’ять Герою!