У Тячеві відкрито дитячу точку "СПІЛЬНО". Послуги БЕЗКОШТОВНО! - фоторепортаж

Минулого тижня у місті Тячів відбулося урочисте відкриття дитячого простору «СПІЛЬНО» від  Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). 
Заклад розміщено в адміністративної будівлі Тячівської районної ради на першому поверсі - приміщення колишнього районного ЦНАПу (вхід з боку) .
В заході взяли участь районне керівництво: начальник Тячівської РВА Тімур Аверін та заступник Вадим Носа, голова райради Юрій Берінде та заступник Михайло Вурста, посадовці районної ради та РВА, батьки з дітьми.  
Насамперед  представники команди  «СПІЛЬНО» висловили щиру вдячність керівництву та всім причетним за сприяння у відкритті даної локації.   А також запевнили, що  діткам, які сюди приходитимуть   завжди буде весело, пізнавально та цікаво. Тут проводитимуть різноманітні тематичні заняття,  розважальні ігри, безплатні майстер-класи та корисне дозвілля тощо. 
У своєму виступі голова РВА Тімур Аверін відзначив, що локація допоможе інтегруватись діткам з числа ВПО, а також стане улюбленим місцем відпочинку для дітей та їхніх мам з Тячівщини.  Відтак подякував організації ЮНІСЕФ за черговий внесок у розвиток району та підтримку наймолодших  його мешканців . 
До вітальних слів також приєднався голова районної ради Юрій Берінде, який відмітив важливість даної події. Адже на сьогодні дітки  одна з найвразливіших категорій в умовах воєнного стану, що потребують неабиякої уваги та підтримки.  
До речі, даний проєкт впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) спільно з БО «Українська освітня платформа» з квітня 2022 року.  Нині в Україні у різних містах успішно працюють уже понад дві сотні подібних просторів. У Тячеві - це перша така точка на Закарпатті. 
Дитяча точка "СПІЛЬНО» знаходиться  за адресою: м,Тячів,  пл.Незалежності,30 чекатиме на своїх відвідувачів щодня, без вихідних, з 9:00 до 18:00 години.
Послуги надаються БЕЗКОШТОВНО! 
Пресслужба Тячівської районної ради