У Тячеві прикордонників привітали з професійним святом - фото

З  нагоди відзначення Дня прикордонника у Тячівському Центрі культури і мистецтва відбулися урочистості та святковий концерт. 
Привітати охоронців державних рубежів прийшли керівники міської та районної ради, очільники правоохоронних структур, навчальних закладів міста, а також ветерани служби.
Виступаючі - голова райради Юрій Берінде та міський голова Іван Ковач подякували прикордонникам за їх віддану, нелегку, проте таку важливу службу, особливо у теперішній складний для Украйни час. 
Саме прикордонники одними з перших стали на захист нашої держави під час повномасштабного вторгнення рф, невтомно тримали оборону держрубежу та донині боронять нашу незалежність. Відтоді вони щодня проявляють свою мужність, героїзм і незламність. 
Військовослужбовців району, які сумлінно виконують свої обов’язки було нагороджено грамотами та подяками від керівництва міста, району та Мукачівського прикордонного загону.
Справжнім подарунком для  всіх присутніх став святковий концерт - «Разом до Перемоги»,  подарований творчим колективом школи мистецтв Тячівської громади, що пройшов під бурхливі оплески гляда
чів.