Закарпатка через фейковий інтернет-магазин виманювала у людей гроші

Шахрайка в мережі "продавала! одяг та взуття у мережі, а від покупців просила сплатити невелику суму в якості передоплати, після чого зникала.

В поліції Закарпаття розповідають, що зловмнисниця реєструвалася в групах купівлі та продажу товарів в соціальних мережах, виставляла фото, які копіювала з подібних груп, та домовлялася про продаж цих неіснуючих товарів. Отримавши від клієнтів завдаток, жінка змінювала номер телефону та була впевненою, що сума, яку вона незаконно виманила, є недостатньою для звернення до правоохоронців.
Правоохоронці з'ясували, що всі кошти потерпілих надходили на банківські рахунки однієї і тієї ж особи — 22-річної мешканки Берегова. Поліцейські встановили, що подібним чином зловмисниця ошукала жителів Тернопільської, Житомирської, Івано-Франківської, Чернівецької, Харківської та Дніпропетровської областей.
Берегівчанці правоохоронці повідомили про підозру у вчиненні злочину за ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України, тобто Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство). Наразі слідчі вже завершили досудове розслідування та сформували обвинувальний, який скерували для судового розгляду.
Обвинуваченій за скоєне загрожує від штрафу до позбавлення волі на строк до трьох років.