Як у Дії перевірити наявність штрафу

Українські водії можуть дізнатися, чи є в них штрафи, за номером машини. Один із найпростіших способів це зробити – переглянути в додатку Дія.
Як у Дії перевірити, чи є у вас штрафи?

Авторизуйтесь у застосунку Дія.
Зайдіть у розділ "Послуги".
Оберіть "Штрафи за порушення ПДР" або "Виконавчі провадження".
Якщо у вас є борги чи штрафи, ви побачите інформацію про це.
Також можна перевірити штраф у додатках, наразі це доступно у мобільних додатках "Штрафи ПДР" та "Штрафи UA". Алгоритм перевірки штрафів через ці додатки такий:

Заповнити поле "номер транспортного засобу".
Заповнити поле "серія та номер документа".
Натиснути кнопку "перевірити штрафи".
Крім того, перевірити можна на сайті ГСЦ МВС (Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ України). Для цього необхідно обов’язково вказати свій державний номер ТЗ та серію і номер паспорта/водійського посвідчення.

Ще один зі способів перевірки штрафів – через Приват24 або monobank. Наприклад, у додатку ПриватБанку перевірити наявність штрафів і сплатити їх можна у розділі "Сервіси" → "Платежі" → "Штрафи і порушення". Також, у Приват24 є можливість перевірити й сплатити штрафи за паркування від Управління безпеки міста й Управління транспорту.

У додатку monobank штрафи можна перевірити у розділі "Інші платежі" → "Штрафи за порушення ПДР". Є можливість знайти штраф за серією та номером постанови, або ж ввести номер авто для відстежування наявних та майбутніх штрафів.