Гвардійці провели спільні навчання з вогнеборцями Закарпаття

Вчасно ліквідувати надзвичайну ситуацію, вміло користуватись засобами пожежогасіння та відповідними інструментами – така мета спільних навчань працівників ДСНС у Закарпатській області і місцевих нацгвардійців. Рятувальники продемонстрували своє обладнання і нагадали, як ним користуватись пожежній команді підрозділу НГУ. Після навчально-методичних зборів, надзвичайними разом з гвардійцями відпрацювали дії при гасінні пожежі: загоряння швидко локалізували і ліквідували.
«Навчання пожежного підрозділу у нас проходять регулярно, але коли їх проводять професійні рятувальники, то вони підказують деякі деталі з власного багатого досвіду. Алгоритм дій при пожежі ми відточуємо постійно, але навчань ніколи не буває забагато, бо наші підрозділи залучають, в тому числі, і для ліквідації надзвичайних ситуацій. Минулого літа військовослужбовці брали участь у гасінні масштабної лісової пожежі, що виникла на Закарпатті, тому такі вміння потрібно постійно відпрацьовувати», – розповів офіцер НГУ Ігор.
 Бути в пожежній команді непросто. Спорядження важить чимало, до того ж пожежні інструменти теж достатньо важкі. З усім цим ще й треба втримати пожежний рукав, керувати напором води під надзвичайно великим тиском, аби збити полум’я якнайшвидше. Тому заняття з пожежної безпеки проводяться в умовах наближених до реальності. Всі дії відпрацьовуються до автоматизму, бо вогонь помилок не вибачить.