Суд залишив без змін вирок закарпатцям, які вбили двох громадян Iндiї

Вирок суду, за яким у 2020-му роцi трьох закарпатцiв було засуджено до довiчного ув’язнення за умисне вбивство громадян Iндiї, залишено без змiн. Про це повiдомляють в Ужгородському мiськрайонному судi.
Днями Закарпатський апеляцiйний суд постановив ухвалу, якою пiдтвердив не тiльки прийнятнiсть застосування до обвинувачених найсуворiшої мiри покарання, а й пiдкреслив, що на пiдставi тих доказiв, якi були предметом перевiрки в судових засiданнях, судом першої iнстанцiї з достатньою повнотою з’ясовано всi обставини, якi могли мати iстотне значення для правильного вирiшення справи, в тому числi щодо призначеного покарання.
Будь-яких iстотних порушень норм процесуального або матерiального права у кримiнальному провадженнi при його переглядi судом апеляцiйної iнстанцiї не встановлено, а тому вiдсутнi пiдстави для безумовного скасування або змiни вироку.
Нагадаємо, що 24 сiчня 2020 року колегiя у складi двох професiйних суддiв Ужгородського мiськрайонного суду та трьох присяжних, ухвалила вирок, яким двох мешканцiв Ужгородщини 1994 та 1990 р.н., а також їх спiльницю, жительку Перечинщини 1995 р.н., визнано винними в умисному вбивствi двох громадян Iндiї, вчиненому з корисливих мотивiв за попередньою змовою групою осiб та замаху на вбивство третього потерпiлого. Окрiм згаданого їх також визнано винними у вчиненнi розбою, а одного з обвинувачених ще й у незаконному збутi психотропної речовини. Усiм трьом закарпатцям суд призначив покарання у виглядi довiчного позбавленнi волi.