Серійний злодій, який обкрадав оселі закарпатців, проведе 6 років за ґратами

Жителя Чинадiєва засуджено до 6 рокiв позбавлення волi за крадiжки з проникненням, незаконне поводження з вогнепальною зброєю та боєприпасами, а також їх викрадення. Про це повідомляє Закарпатська обласна прокуратура.
Ранiше чоловiк вже неодноразово вiдбував покарання у мiсцях позбавлення волi, однак продовжив злочинну дiяльнiсть. Прокурор у судi довiв, що в жовтнi-груднi 2021 року обвинувачений обiкрав мешканцiв Мукачiвщини на понад пiв мiльйона гривень.
Такi два випадки зафiксованi у Нелiпині та Ракошині. Закарпатець дiяв за заздалегiдь розробленою схемою: через вiкно проникав до будинку та виносив звiдти цiннi речi. Йому вдалося викрасти грошовi кошти, ювелiрнi вироби, тепловiзори та сейф, у якому, зокрема, була вогнепальна зброя та патрони.
Пiд час обшуку орендованої чоловiком квартири в Мукачевi правоохоронцi знайшли там i гранату РГД-5 iз запалом до неї, яку той придбав i зберiгав без передбаченого законом дозволу.
Загальна сума завданих збиткiв склала майже 554 тис. грн. Водночас суд задовольнив цивiльнi позови потерпiлих на 654 тис. грн. Вступ вироку в законну силу очiкується.