єЧерга для автобусів на КПП в Закарпатті запрацює з наступного тижня
Електронна черга для автобусів почне працювати в тестовому режимі на КПП “Чоп-Загонь” з 23 серпня. Загалом, Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури збільшує перелік пунктів пропуску, додавши ще п’ять КПП у Львівській, Чернівецькій та Закарпатській областях. Про це повідомили на сторінці міністерства у Фейсбуці.
Наразі електронна черга діє тільки на двох КПП — “Ягодин – Дорогуськ” та “Устилуг – Зосин”. З наступного тижня е-чергу запустять на пунктах пропуску
Наразі електронна черга діє тільки на двох КПП — “Ягодин – Дорогуськ” та “Устилуг – Зосин”. З наступного тижня е-чергу запустять на пунктах пропуску
– Краківець – Корчова (Львівська область)
– Шегині – Медика (Львівська область)
– Порубне – Сірет (Чернівецька область)
– Мамалига – Крива (Чернівецька область)
– Чоп – Загонь (Закарпатська область)
У Львівській та Чернівецькій областях тестування почнеться з понеділка, 21 серпня, у Закарпатській – з середи, 23 серпня.







