Депутати фракції "Слуга Народу" Тячівської міськради прозвітувались про роботу - фото

Депутати Тячівської міської ради VIII скликання від фракції політичної партії "Слуга Народу" прозвітувалися про рік своєї роботи.
Зустріч з виборцями відбулася в конференц - залі готелю "Тячів" за участі депутатів - Івана Палінкаша,  Богдана Макусія, Рішко Валентина, Козичко Інни, Юрія Ключкея.

Відтак депутати проінформували про активну участь в пленарних засіданнях міської ради, що є важливою складовою налагодженої роботи органу місцевого самоврядування. 
Адже від вчасно прийнятих на сесіях рішень залежить виконання соціальних та фінансових зобов'язань у бюджетній сфері,  комунальному господарстві тощо. І забезпечення життєдіяльності територіальної громади загалом.  
Присутні на зустрічі жителі виборчого округу не лише мали змогу послухати короткі звіти депутатів, а й задати запитання, які хвилюють.
У підсумку було наголошено, що фракція провладної партії в міській раді й надалі працюватиме над вирішенням актуальних проблем та реалізацією стратегії розвитку Тячівської громади.