Тячівщина втратила ще одного Героя
Вʼячеслав Молнар повернувся із-за кордону та у січні 2024 року добровільно вступив у лави ЗСУ. Військовослужбовець загинув під час виконання бойового завдання.
"Вʼячеслав свідомо обрав шлях воїна, поклавши на ваги найдорожче — власне життя, заради свободи та майбутнього України. Його відвага, патріотизм і любов до Батьківщини назавжди залишаться в наших серцях", — зазначають на сторінці Буштинської громади.
Про дату та час прощання із захисником повідомлять додатково.
Вічна пам'ять та шана Герою, який віддав життя за кожного з нас!








