З 16 по 20 вересня в м.Мукачево пройшов Відкритий Чемпіонат України ГО «ФСТ «Спартак» з боксу серед юнаків та юніорів

З 16 по 20 вересня в м.Мукачево пройшов Відкритий Чемпіонат України ГО «ФСТ «Спартак» з боксу серед юнаків та юніорів  в якому прийняло участь 225 учасників з різних областей України. 
Відділення боксу КПНЗ «ДЮСШ Тячівської міської ради» представляло 3 спортсменів
які здобули наступні результати :
1)Палагусинець Роман 70кг - 1 місце
2)Герич Юрій 66кг - 3 місце
3)Кедеш Тіберій 44кг - 5 місце 
Вперше за час роботи нашого відділення ми змогли вибороти золото саме на цих змаганнях , тому це важливий момент та ще один крок вперед для нас . 

Велика подяка за постійну підтримку керівництву Тячівської міської ради та  КПНЗ «ДЮСШ Тячівської міської ради».
Тренер відділення боксу - Приходько П.Ф.