Закарпатець підкорив Антарктиду
Наш земляк із Тячева Михайло Переганя успішно здійснив сходження на гору Вінсон (4892 м) — найвищу вершину Антарктиди.
Цим досягненням він:
• став першим закарпатцем, який підкорив найвищу точку Антарктиди;
• увійшов до числа наймолодших українців, що здійснили це сходження.
Сходження відбулося в надзвичайно складних умовах: температура до –40 °C, сильні вітри, повна автономність і висота майже 5 тисяч метрів. Підйом є частиною міжнародної програми «Сім вершин світу».
Це сходження — не лише особистий тріумф Михайла, а й привід для гордості всього Закарпаття та України

Цим досягненням він:
• став першим закарпатцем, який підкорив найвищу точку Антарктиди;
• увійшов до числа наймолодших українців, що здійснили це сходження.
Сходження відбулося в надзвичайно складних умовах: температура до –40 °C, сильні вітри, повна автономність і висота майже 5 тисяч метрів. Підйом є частиною міжнародної програми «Сім вершин світу».
Це сходження — не лише особистий тріумф Михайла, а й привід для гордості всього Закарпаття та України








