Закарпатець підкорив Антарктиду

Наш земляк із Тячева Михайло Переганя успішно здійснив сходження на гору Вінсон (4892 м) — найвищу вершину Антарктиди.

Цим досягненням він:
    •    став першим закарпатцем, який підкорив найвищу точку Антарктиди;
    •    увійшов до числа наймолодших українців, що здійснили це сходження.

Сходження відбулося в надзвичайно складних умовах: температура до –40 °C, сильні вітри, повна автономність і висота майже 5 тисяч метрів. Підйом є частиною міжнародної програми «Сім вершин світу».


Це сходження — не лише особистий тріумф Михайла, а й привід для гордості всього Закарпаття та України