Фіктивні водії: на Закарпатті викрили незаконний виїзд військовозобов’язаних за кордон (ФОТО)
За процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом приватним підприємцям, які під прикриттям міжнародних перевезень «оформляли» 47 військовозобов’язаних чоловіків як водіїв міжнародних рейсів. Дві паралельні схеми діяли у місті Чоп. Підозрювані мали ліцензії на міжнародні перевезення і формально працевлаштовували чоловіків, які намагалися уникнути мобілізації.

Через систему «Шлях» такі «працівники» отримували право офіційно виїхати за межі України, але назад не поверталися. Підозрюваним інкриміновано перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань (ч. 1 ст. 114-1 КК України). Максимальна санкція статті – до 8 років позбавлення волі.
Досудове розслідування здійснюють слідчі СБУ в Закарпатській області за процесуального керівництва обласної прокуратури. Оперативний супровід забезпечували співробітники регіонального управління СБУ та 27-й прикордонний загін імені Героїв Карпатської Січі.








