Фото: UA-Reporter Результати лабораторних досліджень змусили посадовців діяти. Випадок сказу зафіксували в Ужгородському районі. У селі Тур’ї Ремети підтвердили захворювання в собаки з приватного господарства.
Як повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області, з метою локалізації та недопущення поширення вірусу в населеному пункті запровадили тимчасові карантинні обмеження. Таке рішення ухвалив головний державний ветеринарний інспектор краю. Фахівці Держпродспоживслужби також нагадали, як захистити тварин. Єдиний надійний спосіб профілактики — щорічна вакцинація. У державних ветлікарнях щеплення роблять безкоштовно. Карантин у Тур’їх Реметах запровадили на 2 місяці.
Поділитися
Реклама
Рекламна агенція ПОЗИТИВ - всі види реклами в Закарпатській області
Повне або часткове копіювання матеріалів дозволяється тільки за умови вказання відкритого гіперпосилання в першому абзаці на сайт www.tyachivnews.in.ua.