7 травня о 22:21 до Служби порятунку повідомили про займання автомобіля на вулиці Європейській у селищі Солотвино. Як з’ясувалося, 24-річна власниця повернулася з роботи та залишила авто біля будинку. Уже за кілька годин місцеві мешканці помітили вогонь, повідомили жінку та викликали рятувальників. Першими на місце прибули вогнеборці Центру безпеки громадян Солотвинської громади. Згодом їм на допомогу підоспіли рятувальники 23-ї державної пожежно-рятувальної частини селища Великий Бичків. О 22:40 пожежу локалізували, а вже о 22:46 повністю ліквідували. Вогонь пошкодив салон та кузов машини, проте рятувальникам вдалося запобігти її повного знищенню. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.
Поділитися
Реклама
Рекламна агенція ПОЗИТИВ - всі види реклами в Закарпатській області
Повне або часткове копіювання матеріалів дозволяється тільки за умови вказання відкритого гіперпосилання в першому абзаці на сайт www.tyachivnews.in.ua.