На Закарпатті 12-річний хлопчик зірвався з моста у річку

Увечері 19 червня на Хустщині травмувався 12-річний хлопчик, який під час катання на велосипеді впав з моста у річку.

Близько 21:00 до пункту екстреної медичної допомоги в Керецьках надійшло повідомлення про травмування дитини. За попередньою інформацією, підліток не втримав рівновагу під час їзди на велосипеді та впав з моста.

Під час огляду медики діагностували у хлопчика перелом лівої ключиці. Дитині надали необхідну допомогу, провели іммобілізацію ушкодженої кінцівки та транспортували його до Свалявської лікарні для подальшого лікування.